Drodzy Turyści!

Jak zostałam przewodnikiem po Krakowie? Od dziecka pasjonowały mnie książki: barwne opowieści o dawnych wiekach, ludziach, którzy zmieniali bieg historii.
Zaczęłam czytać, potem była przygoda z Filologią na Uniwersytecie Jagiellońskim, roczny kurs w PTTK, studia podyplomowe Cracovianistyka i tak zakochałam się bez pamięci w moim rodzinnym Krakowie i jestem pewna, że z wzajemnością!
Zwiedzanie Krakowa z Wami to dla mnie przyjemność i wyzwanie, żeby sprostać waszym oczekiwaniom i zrealizować każde marzenie: grup, turystów indywidualnych, firm, szkół i pielgrzymek.
Gród Kraka oferuje niezliczone atrakcje dla wszystkich. Dzieciom rekomenduję krakowskie legendy i wizyty w fabrykach słodkości. Maturzystom polecam dotknięcie serca dzwonu Zygmunt i tradycję skakania na jednej nodze wokół pomnika Adama Mickiewicza!
Jako
przewodnik po Ojcowie polecam szlaki Ojcowa zakochanym, aby umocnili swoją miłość, dzięki źródełku miłości. Także mieszczuchów zapraszam na łono natury do zwiedzania OjcowskiegoParku Narodowego. Jednym słowem dla każdego znajdę coś ciekawego.
Po naszych wspólnych
wycieczkach powstają artykuły, które między innymi można przeczytać w miesięczniku AVE! oraz w Biuletynie Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych w Krakowie, którego jestem redaktorem naczelnym. 
Biura podróży i przewodników zapraszam do korzystania z systemu nagłośnieniowego dla grup
Tour Guide i do owocnej współpracy!

 

 

Kraków czeka na was ! Wasz przewodnik Monika Hyla